Animacja Flash

O spotkaniu 

Za pomocą program Adobe Flash można tworzyć rozmaite animacje, reklamy, gry lub internetowe aplikacje. Ograniczeniem może być tylko wyobraźnia twórcy. Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z możliwościami programu, używając jego różnych funkcji do animowania ruchu postaci (chód). Dowiedzą się, jak w prosty sposób dzięki poklatkowej animacji, wykorzystując podstawowe elementy graficzne, można nauczyć postać stawiać pierwsze kroki..

Prelegent

dr Łukasz Adamczyk

Wykładowca Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych; prowadzi m.in. zajęcia z takich przedmiotów, jak: „Projektowanie serwisów internetowych”, „Grafika komputerowa i graficzny interfejs użytkownika”, „Marketing internetowy”, „Komunikacja internetowa”, „Komunikacja społeczna”, „Reklama i public relations”.

W latach 2000-2008 pracował na Uniwersytecie Śląskim gdzie równolegle do pracy nad rozprawą doktorską zarządzał zespołem odpowiedzialnym za uczelniany serwis internetowy. W latach 2008-2010 pracował w Warszawie w branży internetowej jako dyrektor polskiego oddziału brytyjskiej firmy Otineo Limited (reklama internetowa wideo). 

Jego główny obszar zainteresowań zawodowych to: komunikacja, Internet, interfejs użytkownika, grafika i fotografia. W Wyższej Szkole Technologii Informatycznych prowadzi seminaria dyplomowe, na których studenci realizują pod jego opieką prace dyplomowe, głównie z zakresu multimediów.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

anim flash

Animacja Flash

Animacja ...

dr Łukasz Adamczyk